KTM 125 LC2
KTM 125 LC2 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, two stroke, Otto engine with balancer Wał kardanowy. Moc maksymalna wynosi 13.5 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11 Nm / 1.12 kgf-m / 8.1 ft-lb przy 7500 obr./min.
Lata produkcji
1998
Moc maksymalna
13.5 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
11 Nm / 1.12 kgf-m / 8.1 ft-lb przy 7500 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, two stroke, Otto engine with balancer Wał kardanowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 LC2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, two stroke, Otto engine with balancer Wał kardanowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50.7 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik, slide type |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Moc maksymalna | 13.5 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 11 Nm / 1.12 kgf-m / 8.1 ft-lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, O-ring 5/8" x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli 41 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Paioli MC56 mono-shock |
| Hamulce przednie | Single 260 mm perforated Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm perforated Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 2.75 x 21 Bridgestone Trail Wing 25 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK BR9ES |
|---|---|
| Akumulator | 12V 3Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 22/73 |
| Gear Ratios | 1st 34:12 / 2nd 30:16 / 3rd 24:17 / 4th 24:21 / 5th 22:23 / 6th 18:22 |
| FrontWheel Travel | 240 mm |
| RearWheel Travel | 280 mm |
| RearTyre | 4.10 x 18, Bridgestone Trail Wing 25 |
| Steering Head Angle | 63o |
| Prześwit | 300 mm |
| WetWeight | 121 kg |
| GVWR | 350 kg |
| Fuel Reserve | 3.0 L / 0.7 Imp gal |