KTM 125 SMC R
KTM 125 SMC R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC with finger followers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.5 Nm przy 7750 obr./min.
Lata produkcji
2025
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
15 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
11.5 Nm przy 7750 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 125 SMC R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 47.3 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa, 46 mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.5 Nm przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520-X Ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX 43, open cartridge |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny, split piston |
| Hamulce przednie | Single320 mm Tarcza, Bybre 2 piston Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Single240 mm Tarcza, Bybre 1 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 R17 |
| Opona tylna | 150/60 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1453 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO 5+ |
|---|---|
| EMS | Bosch EMS with RBW |
| Steering Head Angle | 63.1° |
| Prześwit | 270 mm |
| WetWeight | 145 kg |