KTM 1290 Super Duke R
KTM 1290 Super Duke R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1301 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 180 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 140 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1301 ccm
Moc maksymalna
180 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
140 Nm przy 8000 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 1290 Super Duke R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1301 ccm |
| Średnica x skok | 108 x 71 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI Throttle body 56 mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 180 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 140 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 525 |
Podwozie
| Rama | Cr, Mo-steel Rama kratownicowa, powder coated, Subframe Cast aluminiowa / kompozytowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm WP APEX, USD forks |
| Zawieszenie tylne | WP APEX shock absorber |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, Brembo Stylema four piston, Zaciski radialnely mounted caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza Brembo two piston, fixed caliper, |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 200/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1497 mm ± 15 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer with two catalytic converters |
|---|---|
| Norma emisji | Euro |
| Akumulator | 12V 12Ah |
| Engine management | Keihin EMS with RBW and cruise control, double ignition |
| Traction control | MTC(lean-angle sensitive, 3-Mode, disengageable, Track mode Opcjonalne) |
| Primary Drive | 40:76 |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, Ø 28/22 mm |
| ABS System | Bosch 9.1 MP 2.0 (with cornering ABS and SUPERMOTO ABS) |
| Wheels | Cast aluminiowa wheels |
| Front Wheel | 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 6.00 x 17 |
| Steering Angle | 64.8° |
| Prześwit | 160 mm |