KTM 1290 Super Duke R Special Edition
KTM 1290 Super Duke R Special Edition to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1301 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 180 KM przy 8870 obr./min.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1301 ccm
Moc maksymalna
180 KM przy 8870 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 1290 Super Duke R Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 75°V-Dwucylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1301 ccm |
| Średnica x skok | 108 x 71 mm |
| Stopień sprężania | 13.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny starter/12V 11.2Ah |
| Moc maksymalna | 180 KM przy 8870 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-Ring 5/8 x 5/16″ |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum-Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Ø 48 mm |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x Brembo 320mm 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single, Brembo2 piston calipers |
| Opona przednia | 120/70ZR-17 Dunlop Sportmax Sportsmart2 |
| Opona tylna | 190/55ZR-17 Dunlop Sportmax Sportsmart2 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.75 gal, Unleaded premium fuel (95 RON) |
Pozostałe dane
| Engine Lubrication | Pressure lubrication with 3 Eaton pumps |
|---|---|
| Engine Management | Keihin EMS with DBW, double ignition |
| Handlebars | aluminiowa, konifiziert Ø 28/22 mm |
| Font Wheel Travel | 125 mm |
| Brake System | Bosch 9ME połączone-ABS |
| Front Wheel | 17x 3.5 in., cast aluminiowa alloy |
| Rear Wheel | 17x 6.0 in., cast aluminiowa alloy |
| Steering Head Angle | 65, 1° |
| Prześwit | 140 mm |