KTM 1290 Super DukeGT
KTM 1290 Super DukeGT to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1301 ccm. Jednostka napędowa: 75º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 4 stroke, DOHC, 4 zawory na cylinder, titanium inlet valves. Maksymalny moment obrotowy: 141 Nm przy.
Lata produkcji
2019
Pojemność
1301 ccm
Moment obrotowy
141 Nm przy
Typ silnika
75º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 4 stroke, DOHC, 4 zawory na cylinder, titanium inlet valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 1290 Super DukeGT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | 75º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 4 stroke, DOHC, 4 zawory na cylinder, titanium inlet valves |
|---|---|
| Pojemność | 1301 ccm |
| Średnica x skok | 108 x 71 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, throttle body 56 mm |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS with RBW, dual ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 141 Nm przy |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC slipper, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów with up/down Quickshifter |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chromemoly Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Semi-Active, Ø 48 mm |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted WP semi-active shock |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm tarcza pływającas, Brembo calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo caliper, ABS |
| Opona przednia | 120/70 x 17, Pirelli Angel GT |
| Opona tylna | 190/55 x 17, Pirelli Angel GT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm ±15 mm ± 0.59 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Pressure lubrication, 3 Eaton pumps |
|---|---|
| MaxPower | 173 KM / 129 k, W przy |
| Front Wheel | aluminiowa, 3.50 x 17 in |
| Rear Wheel | aluminiowa, 6.00 x 17 in |
| Prześwit | 140 mm |
| WetWeight | 225.4 kg |