KTM 200 Duke
KTM 200 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 26 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm / 2.04 kgf-m / 14.75 ft-lb przy 6800 obr./min. Masa: 131 kg - ABS: 132 kg.
Lata produkcji
2016-17
Moc maksymalna
26 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
20 Nm / 2.04 kgf-m / 14.75 ft-lb przy 6800 obr./min
Masa
131 kg - ABS: 132 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 200 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Bosch EFI |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 26 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 20 Nm / 2.04 kgf-m / 14.75 ft-lb przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 O-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated, steel sub frame, aluminiowa, tapered, Ø 26/22 mm handlebar. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Ø 43 mm. |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, 1 piston caliper, pływająca |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 - R17 M/C 54S TL |
| Opona tylna | 150/60 - R17 M/C 66S TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1367 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 131 kg - ABS: 132 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.4 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
|---|---|
| Spark Plug | Bosch Super R6 VR 5 NEW |
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 72:22 |
| Gear Ratios | 1st 12:34 / 2nd 15:31 / 3rd 18:28 / 4th 21:26 / 5th 22:23 / 6th 24:22 |
| Final Drive Ratio | 14:43 |
| Steering Head Angle | 65° |
| Prześwit | 170mm |