KTM 200 Duke
KTM 200 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 26 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm przy 6800 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
2020
Moc maksymalna
26 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
20 Nm przy 6800 obr./min
Masa
132 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 200 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 49 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Bosch EFI with 38mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 26 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 20 Nm przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 O-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Powdercoated steel Rama kratownicowa w/ bolt-on rear subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | nieregulowane 43mm inverted WP Apex fork |
| Zawieszenie tylne | Linkage-free, spring-napięcie wstępne regulowane WP Apex shock w/ progressive damping |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, Zaciski radialnely mounted By, Bre four-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, pływająca By, Bre caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 - R17 M/C 54S TL |
| Opona tylna | 150/60 - R17 M/C 66S TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1357 mm ± 15.5 mm / 53.4 ± 0.6 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 132 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.4 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
|---|---|
| Spark Plug | Bosch Super R6 VR 5 NEW |
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 72:22 |
| Gear Ratios | 1st 12:34 / 2nd 15:31 / 3rd 18:28 / 4th 21:26 / 5th 22:23 / 6th 24:22 |
| Final Drive Ratio | 14:43 |
| Handlebar. | Tapered aluminiowa, 26-22mm |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| FrontWheel | 17 x 3.00 |
| RearWheel | 17 x 4.00 |
| Steering Head Angle | 65° |
| Prześwit | 140 mm |