KTM 250 Duke
KTM 250 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 30.87 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 24 Nm / 2.45 kgf-m / 17.7 ft-lb przy 7250 obr./min. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
2015-17
Moc maksymalna
30.87 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
24 Nm / 2.45 kgf-m / 17.7 ft-lb przy 7250 obr./min
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 250 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 61.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation of cooling Chłodzenie cieczą with water pump |
| Układ zasilania | Bosch EFI |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS, contactless controlled fully electronic ignition with digital ignitionadjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30.87 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 24 Nm / 2.45 kgf-m / 17.7 ft-lb przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 O-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated, steel sub frame, aluminiowa, tapered, Ø 26/22 mm handlebar. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Ø 43 mm. |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza, 1 piston caliper, pływająca |
| Opona przednia | 110/70 - ZR17 M/C 54W TL |
| Opona tylna | 150/60 - ZR17 M/C 66W TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1367 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 139 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 11.0 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
|---|---|
| Spark Plug | Bosch Super VR 5 NEU |
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 72:22 |
| Gear Ratios | 1st 12:32 / 2nd 14:26 / 3rd 19:27 / 4th 21:24 / 5th 23:22 / 6th 25:21 |
| Final Drive Ratio | 14:46 |
| FrontWheel | 3.00 x 17, 5 x Y-shaped spokes, alloy wheels |
| RearWheel | 4.00 x 17, 5 x Y-shaped spokes, alloy wheels |
| Steering Head Angle | 65° |
| Prześwit | 170mm |
| Engine Oil | 1.7 L / 1.8 US qt / 1.5 Imp qt, SAE 15W/50 |
| FuelReserve | 1.5 L / 1.6 US qt / 1.3 Imp qt |
| GVWR | 335 kg |