KTM 250 Duke
KTM 250 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 30.87 KM. Maksymalny moment obrotowy: 25 Nm. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
30.87 KM
Moment obrotowy
25 Nm
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 250 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 61.1 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS with RBW |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30.87 KM |
| Moment obrotowy | 25 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-APEX Ø 43 mm. |
| Zawieszenie tylne | WP-APEX Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, four-piston Zaciski radialne fixed calliper, brake Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 2 piston caliper, pływająca |
| ABS | Tak |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 165 kg |