KTM 250 EXC
KTM 250 EXC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 102.5 kg.
Lata produkcji
2005-07
Pojemność
249 ccm
Masa
102.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 250 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-07 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 x 72.0 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin PWK 36 S AG Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital 2K-3 |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Chromium molybdenum |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Extreme 50 mm USD fork |
| Zawieszenie tylne | WP Progressive damping system shock absorber, aluminiowa Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 54R |
| Opona tylna | 140/80 - 18 70R |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 102.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Steering Head Angle | 63.5° |
|---|---|
| Prześwit | 385 mm |