KTM 250 EXC-E Six Days
KTM 250 EXC-E Six Days to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2011-
Pojemność
249 ccm
Masa
103 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 250 EXC-E Six Days |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 x 72.0 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin MX FCR 39 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contactless DC-CDI ignition with digital advanced system by KOKUSAN |
| Rozrusznik | Nożny and Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Central chrome-moly-steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension – 4860 MXMA / MXMA + PA |
| Zawieszenie tylne | WP Suspension – 5018 PDS MCC / DCC, aluminiowa swing arm |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 120/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 22:68 |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 13:33 / 2nd 17:33 / 3rd 19:29 / 4th 23:28 / 5th 23:23 / 6th 26:22 |
| Final Drive Ratio | 13:52 |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 380 mm |