KTM 250 EXC-F
KTM 250 EXC-F to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves. Masa: 105.5 kg.
Lata produkcji
2014-6
Masa
105.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 250 EXC-F |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-6 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x52.3 mm |
| Stopień sprężania | 13.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, flow restrictor, 42 mm |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Nożny and Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Central tube frame made of chrome molybdenum steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension Up Side Down 4860 MXMA PA |
| Zawieszenie tylne | WP-PDS 5018 DCC shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 M/C 54M M+S TT |
| Opona tylna | 120/80 - 18 M/C 65M M+S TT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 105.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | YTX4L-BS, 12V 3Ah |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 24:73 |
| Final Drive Ratio | 14:52 (13:52) |
| FrontWheel Travel | 300 mm |
| RearWheel Travel | 335 mm |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 345 mm |