KTM 300 EXC-E Enduro
KTM 300 EXC-E Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 293 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control. Moc maksymalna wynosi 23 KM przy 6120 obr./min. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2011-
Pojemność
293 ccm
Moc maksymalna
23 KM przy 6120 obr./min
Masa
103 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 300 EXC-E Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Pojemność | 293 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin PWK36 S AG Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Contactless controlled fully electronic ignition with digital igni-tion adjustment, Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM przy 6120 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, Regina O-ring |
Podwozie
| Rama | Central Rama podwójna kołyskowa, Cr, Mo4 |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP48 mm Widelec odwrócony USD fork and shock |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane WP-PDSmono-shock |
| Hamulce przednie | Single260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100 - 21, 51M TT |
| Opona tylna | 110/100 - 18 64M TT |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5L / 9.5 L / 2.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK BR7ES |
|---|---|
| Akumulator | YTX4L-BS, 12V 3Ah |
| Primary Drive Ratio | 26:72 |
| Gear Ratios | 1st 14:32 / 2nd 16:26 / 3rd 20:25 / 4th 22:23 / 5th 25:22 / 6th 26:20 |
| FrontWheel Travel | 300 mm |
| RearWheel Travel | 335 mm |
| Steering Head Angle | 62.5° |
| Prześwit | 386 mm |
| GVWR | 335 kg |