KTM 300 EXC Enduro
KTM 300 EXC Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 297 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
1995-96
Pojemność
297 ccm
Masa
112 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 300 EXC Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-96 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 297 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 73 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin PWK38 D-slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | SEM K11 CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, Regina O-ring |
Podwozie
| Rama | Steel, Cr, Mo |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi 45 Widelec odwrócony USD fork and shock |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane Öhlins 3Amono-shock |
| Hamulce przednie | Single260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 - 21, Michelin MP11 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 12.9 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 385 mm |