KTM 300 EXC Enduro
KTM 300 EXC Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 293 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder. Moc maksymalna wynosi 23 KM przy 6120 obr./min. Masa: 103 kg.
Lata produkcji
2003-04
Pojemność
293 ccm
Moc maksymalna
23 KM przy 6120 obr./min
Masa
103 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 300 EXC Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 293 ccm |
| Średnica x skok | 71.1 x 71.1 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin PWK36 S AG Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital 2K-3 |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM przy 6120 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, Regina O-ring |
Podwozie
| Rama | Central Rama podwójna kołyskowa, Cr, Mo4 |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP48 mm Widelec odwrócony USD fork and shock |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane WP-PDSmono-shock |
| Hamulce przednie | Single260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21, Michelin MP11 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 103 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5L / 8.3 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 386 mm |