KTM 300 EXC TPI
KTM 300 EXC TPI to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control. Masa: 101.3 kg.
Lata produkcji
2020-
Masa
101.3 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 300 EXC TPI |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, with reed intake and exhaust control |
|---|---|
| Średnica x skok | 72 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | TPI, Dell’Orto 39 mm Throttle Body |
| Układ zapłonowy | Continental EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, DDS multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | X-Ring 5/8 x 1/4 |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa-type 25Cr, Mo4 steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP XACT-USD |
| Zawieszenie tylne | WP XACT Amortyzator centralny with linkage |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm ± 10 mm / 58.3 ± 0.4 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 101.3 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 300 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 310 mm |
| Steering Head Angle | 63.9° |
| Prześwit | 370 mm |