KTM 360 EXC Enduro
KTM 360 EXC Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
1995-96
Masa
113 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 360 EXC Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-96 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 74 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zapłonowy | KOKUSAN 2K-2 |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD forks and shock |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane White Power |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 113 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Fuel | 1:50 - 1.60 when using high grade Dwusuw oil |
|---|---|
| Spark Plug | NGK BR 8 ECM, Electrode gap 0.6 mm (0.024 in) |
| Primary Drive Ratio | 25:72 |
| Gear Ratio | 1st 15:29 1 / 2nd 18:26 / 3rd 19:22 / 4th 21:20 / 5th 23:18 |
| Final Drive Ratio | 14:52 |
| FrontWheel Travel | 125 mm |
| RearWheel Travel | 240 mm |