KTM 390 Adventure
KTM 390 Adventure to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 373 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nmprzy 7000rpm. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
373 ccm
Moc maksymalna
43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm
Moment obrotowy
37 Nmprzy 7000rpm
Masa
158 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 390 Adventure |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 373 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch EFI throttle body 38 mm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm |
| Moment obrotowy | 37 Nmprzy 7000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 520 |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated, Subframe Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm, WPAPEXwidelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | WP APEX shock absorber, adjustbable tłumienie odbicia and spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single320 mm Tarcza, 4 piston, Zaciski radialnely mounted caliper |
| Hamulce tylne | Single230 mm Tarcza 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90 ZR 19 |
| Opona tylna | 130/80 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 ± 15.5 mm ± 0.6 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 855 mm |
| Masa | 158 kg |
| Zbiornik paliwa | 14.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and aluminiowa secondary silencer |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| EMS | Bosch EMS with RBW |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Traction control | MTC |
| Primary Drive Ratio | 30:80 |
| Final Drive Ratio | 15:45 |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, Ø 26 / 22 mm |
| Front Wheel | Cast aluminiowa wheels 2.50 x 19 |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa wheels 3.50 x 17 |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 200 mm |