KTM 390 Duke
KTM 390 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 43.5 KMprzy 9500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 35.3 Nm / 3.6 kg-m / 26 ft-lb przy 7000rpm. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
2015-16
Moc maksymalna
43.5 KMprzy 9500rpm
Moment obrotowy
35.3 Nm / 3.6 kg-m / 26 ft-lb przy 7000rpm
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 390 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch electronically controlled injection |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43.5 KMprzy 9500rpm |
| Moment obrotowy | 35.3 Nm / 3.6 kg-m / 26 ft-lb przy 7000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP widelec odwrócony USD Ø 43 mm |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single300 mm Tarcza, 4 piston Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Single230 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 110/70 - ZR17 M/C 54W TL, Metzeler SPORTEC MS |
| Opona tylna | 150/70 - ZR17 M/C 66W TL, Metzeler SPORTEC MS |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1367 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 139 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 11.0 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Bosch VR 5 NE |
|---|---|
| Akumulator | FTZ-9, 12V 8Ah, maintenance free |
| Gear Ratios | 1st 12:32 / 2nd 14:26 / 3rd 19:27 / 4th 21:24 / t5th 23:22 / 6th 25:21 |
| Primary Drive Ratio | 30:80 |
| Final DriveRatio | 15:45 |
| Steering Head Angle | 65° |
| Prześwit | 172 mm |
| GVWR | 335 kg |
| Engine Oil Capacity | 1.6 L / 1.7 US qt / 1.4 Imp qt, SAE 15W/50 |
| FuelReserve | 1.5 L / 1.6 US qt / 1.3 Imp qt |