KTM 390 Duke
KTM 390 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 373 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 3.6 kg-m / 35.3 Nm przy 7000rpm. Masa: 149 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
373 ccm
Moc maksymalna
43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm
Moment obrotowy
3.6 kg-m / 35.3 Nm przy 7000rpm
Masa
149 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 390 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. DOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 373 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Injection |
| Układ zapłonowy | Bosch EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43.5 KM/ 32 k, Wprzy 9500rpm |
| Moment obrotowy | 3.6 kg-m / 35.3 Nm przy 7000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" X Ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP widelec odwrócony USD Ø 43 mm |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single320 mm Tarcza, 4 piston Zaciski radialne caliper |
| Hamulce tylne | Single230 mm Tarcza 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1357 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 149 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.4 L / 13.2 L / 2.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 30:80 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 15:45 |
| Steering Head Angle | 66° |
| Prześwit | 185 mm |