KTM 390 Duke
KTM 390 Duke to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 44.3 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
2024
Moc maksymalna
44.3 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 390 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44.3 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ antihopping clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520-X Ring, 14:43 |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX 43 |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single320 mm Tarcza, 4 piston Zaciski radialne fixed caliper |
| Hamulce tylne | Single240 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 R17 M/C 54W TL |
| Opona tylna | 150/60 R17 M/C 66W TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1357 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| EMS | Bosch EMS with RBW |
| Front Wheel | 3.00 R17 |
| Rear Wheel | 4.00 R17 |
| Prześwit | 190 mm |
| WetWeight | 165 kg |