KTM 390 Enduro R
KTM 390 Enduro R to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 44.3 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 39 Nm przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
2025
Moc maksymalna
44.3 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
39 Nm przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 390 Enduro R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC with finger followers, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Bosch Wtrysk paliwa, 46 mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44.3 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 39 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe clutch, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520-X Ring |
Podwozie
| Rama | Steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP APEX 43, open cartridge, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP APEX - Amortyzator centralny, split piston, tłumienie odbicia and napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Single285 mm Tarcza, Bybre caliper |
| Hamulce tylne | Single240 mm Tarcza, Bybre 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 x 21 |
| Opona tylna | 140/80 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO 5+ |
|---|---|
| EMS | Bosch EMS with RBW |
| Primary Drive | 86:33 |
| Wheels | Wire spoke, aluminiowa rims |
| Front Wheel | 21 x 1.85 |
| Rear Wheel | 18 x 2.5 |
| Steering Head Angle | 63.1° |
| Prześwit | 272 mm |
| WetWeight | 159 kg |