KTM 400 EXC
KTM 400 EXC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 8000 obr./min. Masa: 122 kg.
Lata produkcji
2004-08
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 8000 obr./min
Masa
122 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 400 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin MX-FCR 3900D |
| Układ zapłonowy | Kokusancontactless DC-CDI ignition with digital advanced system |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring |
Podwozie
| Rama | Central tube Chrome-Moly main frame, aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 43mm upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane WP PDS shock |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, Brembo double piston pływająca caliper, spiekane pad |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper, klocki organiczne |
| Opona przednia | 90/90 - 21, Bridgestone M77 |
| Opona tylna | 140/80 - 18, Bridgestone M78 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 122 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Twin head pipe, two into one collector, aluminiowa muffler with Krizman USFS approved spark arrestor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
| Primary Drive Ratio | 30:81 |
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Final Drive Ratio | 14:50 |
| Prześwit | 380 mm |
| Engine Oil Capacity | 1.25 L / 1.32 US qt / 1.1 Imp qt |