KTM 400 EXC
KTM 400 EXC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 393 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 44 KM przy 8000 obr./min. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
393 ccm
Moc maksymalna
44 KM przy 8000 obr./min
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 400 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 393 ccm |
| Średnica x skok | 95x 55.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin MX-FCR 3900D |
| Układ zapłonowy | Kokusancontactless DC-CDI ignition with digital advanced system |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 44 KM przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X-ring, 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central tube Chrome-Moly main frame, aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860 MXMA PA Widelec odwrócony USD fork |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane WP PDS 5018 DCC shock |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, Brembo double piston pływająca caliper, spiekane pad |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper, klocki organiczne |
| Opona przednia | 90/90 - 21 M/C 54M M+S TT, Metzeler MCE 6 Days Extreme |
| Opona tylna | 140/80 - 18 M/C 70M M+S TT, Metzeler MCE 6 Days Extreme |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 985 mm |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Twin head pipe, two into one collector, aluminiowa muffler with Krizman USFS approved spark arrestor |
|---|---|
| Spark Plug | NGK LKAR 8AI-9 |
| Akumulator | YTX5L-BS, 12V 4Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 33:76 |
| Gear Ratios | 1st 14:36 / 2nd 17:32 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Final Drive Ratio | 15:45 |
| Steering Head Angle | 63.5o |
| Prześwit | 380 mm |
| GVWR | 335 kg |
| Engine Oil Capacity | 0.6 L / 0.6 US qt / 0.5 Imp qt |
| FuelReserve | 2 L / 0.4 Imp gal |