KTM 400 LC4 EGS-E
KTM 400 LC4 EGS-E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 8500 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
1997-99
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 8500 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 400 LC4 EGS-E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-99 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 64 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Upside-down fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji adjustment |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 940 mm |
|---|---|
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L/ 8.3 L / 1.9 Imp gal |
| Prędkość maks. | 155 km/h / 96.3 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Prędkość maksymalna | 155 km/h / 96.3 mph |