KTM 450 EXC
KTM 450 EXC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 113.5 kg.
Lata produkcji
2003-04
Masa
113.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 450 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 11.9:1 |
| Układ zasilania | Keihin MX FCR 39 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | WP 48 mm upside-down fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP-PDS shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 113.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.0 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 380 mm |
|---|---|
| Overview | Motorcycle-USA |