KTM 450 EXC Six Days
KTM 450 EXC Six Days to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Masa: 113.5 kg.
Lata produkcji
2011-12
Masa
113.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 450 EXC Six Days |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 89 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 11.9:1 |
| Układ zasilania | Keihin MX FCR 39 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, X ring, 5.8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central tube chrome-moly-steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860 MA upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | WP-PDS shock absorber, aluminiowa Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 113.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.0 L / 9.1 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Final Drive Ratio | 14:52 |
| Prześwit | 380 mm |
| Engine Oil Capacity | 1.25 L / 1.3 US qt / 1.1 Imp qt, full synthetic oil (Motorex Power Synt 4T 10W/50) |
| Overview | Motorcycle-USA |