KTM 450 Rally Replica
KTM 450 Rally Replica to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
2012
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 450 Rally Replica |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 97 x 60.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:! |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX 41 |
| Układ zapłonowy | Ignition Keihin DC ECUl |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Chromium-Molybdenum Rama kratownicowa, powder coated, Subframe Self-supporting plastic tank, Handlebar aluminiowa, tapered, Ø 28 / 22 mm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD Ø 48 mm |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, Brembo two-piston, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, 1 piston, pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 2154S TT, Michelin T63 |
| Opona tylna | 130/80 - 18 66S TT, Michelin T63 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1535 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 980 mm |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 35 L / 34.8 L / 7.7 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK CR 9 EKB |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 29:74 |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 17:33 / 3rd 19:30 / 4th 21:28 / 5th 23:26 |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 320 mm |
| GVWR | 400 kg |
| Engine Oil Capacity | 1.2 L / 1.27 US qt / 1.1 Imp qt, SAE 10W60 |
| Review | MCN |