KTM 450 SMR
KTM 450 SMR to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Masa: 102 kg.
Lata produkcji
2021
Masa
102 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 450 SMR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 95x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.75:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI with 44 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Suter Sprzęgło antyhopping with Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1 |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa, chromoly steel with aluminiowa subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm w pełni regulowane WP Xact widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted WP Xact shock |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza with Brembo hydraulicznas |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza with Brembo hydraulicznas |
| Opona przednia | 125/60 x 16.5, Bridgestone Battlax Supermoto |
| Opona tylna | 165/65 x 17, Bridgestone Battlax Racing |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1468 mm ± 10 mm / 57.8 ± 0.4 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm |
| Masa | 102 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | aluminiowa |
|---|---|
| Primary Ratio | 31:76 |
| Final Drive Ratio | 14:45 |
| Handlebar | Neken 28-22mm diameter w/ ODI grips |
| Wheels | Alpina |
| Steering Head Angle | 63.9º |
| Triple Clamp Offset | 16 mm |
| Prześwit | 290 mm |