KTM 450 SMR
KTM 450 SMR to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 63 KM. Masa: 108.8 kg.
Lata produkcji
2025
Moc maksymalna
63 KM
Masa
108.8 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 450 SMR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 95x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.75:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI with 44 mm throttle body |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Suter, Sprzęgło antyhopping with Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4 |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa-type 25Cr, Mo4 steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48mm w pełni regulowane WP Xact widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted WP Xact mono shock |
| Hamulce przednie | Single 310 mm Tarcza with Brembo hydraulicznas |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza with Brembo hydraulicznas |
| Opona przednia | 125/75 x 16.5 |
| Opona tylna | 165/65 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1472 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 898 mm |
| Masa | 108.8 kg |
| Zbiornik paliwa | 7.2 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | aluminiowa |
|---|---|
| EMS | Keihin EMS |
| Primary Ratio | 29:72 |
| Final Drive Ratio | 14:46 |
| Handlebar | Neken28-22mm diameter w/ ODI grips |
| Front Wheel | 3.5 x 16.5 |
| Rear Wheel | 5.0 x 17 |
| Steering Head Angle | 63.9° |
| Triple Clamp Offset | 16 mm |
| Prześwit | 281mm |