KTM 495 Pro-Lever
KTM 495 Pro-Lever to motocykl drogowy o pojemności skokowej 504 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 38 KM przy 7600 obr./min. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
1982-85
Pojemność
504 ccm
Moc maksymalna
38 KM przy 7600 obr./min
Masa
156 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 495 Pro-Lever |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-85 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 504 ccm |
| Średnica x skok | 89 x 81 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 34mm Bing Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 38 KM przy 7600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy leading axial fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, single shock |
| Hamulce przednie | 230 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 - 21 |
| Opona tylna | 4.50 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 156 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L / 9.1 L / 2.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 143 km/h / 89 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 143 km/h / 89 mph |
|---|---|
| Road Test | Cycle World |