KTM 500 XC-W
KTM 500 XC-W to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2014-15
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 500 XC-W |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 11.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin MX FCR 39 |
| Układ zapłonowy | Contactless controlled fully electronic ignition with digital ignition adjustment, type Kokusan |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi, Tarcza clutch in oil bath, hydraulicznaally activated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central double-Rama kołyskowa type 25Cr, Mo4 |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Performance Systems MXMA 4860 Widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | WP Performance Systems 4618 PDS DCC |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 120/90 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 8.3 L / 1, 9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Primary Drive Ratio | 32:76 |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 14:36 / 2nd 17:32 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 23:24 / 6th 26:21 |
| Final Drive Ratio | 13:50 |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 345 mm |