KTM 525 EXC
KTM 525 EXC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
2003-04
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 525 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin, MX FCR 39 |
| Układ zapłonowy | CDI Kokusan 4K-3 |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm WP USD fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane WP |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L/ 8.3 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Review | Motorcycle-USA |