KTM 525 EXC
KTM 525 EXC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2005-07
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 525 EXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin, MX FCR 3900E |
| Układ zapłonowy | CDI Kokusan 4K-3 |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Central tube chrome-moly-steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860 MA usd fork |
| Zawieszenie tylne | WP Progressive Damping System shock absorber, aluminiowa swing arm |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1481 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 925 mm |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L/ 8.3 L / 1.9 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DCPR 8 E |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 33:76 Z |
| Gear Ratios | 1st 14:34 / 2nd 17:31 / 3rd 19:28 / 4th 22:26 / 5th 24:23 / 6th 26:21 |
| Final Drive Ratio | 15:45 |
| FrontWheel Travel | 300 mm |
| RearWheel Travel | 335 mm |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 380 mm |
| Engine Oil Capacity | 1.25 L / 1.32 US qt / 1.10 Imp qt, full synthetic oil (Motorex Power Synt 4T 10W/50) |