KTM 620 Duke
KTM 620 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 609 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
1997
Pojemność
609 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 620 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 609 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHM 40 SD Gaźnik |
| Układ zapłonowy | KDC-CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | White Power 4054 Top Adjuster |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | White Power Amortyzator centralny 4681 BAVP Single Adjuster |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 17 Pirelli MT60 |
| Opona tylna | 160/60-17 Pirelli MT60 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 894 mm |
|---|---|
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.3 L / 2.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 169 km/h / 105 mph |
Pozostałe dane
| RearWheel Travel | 170 mm |
|---|---|
| FrontWheel | 3.50 x 17, wire spoked |
| RearWheel | 4.50 x 17, wire spoked |
| FuelReserve | 1.8 L / 1.9 US qt / 1.6 Imp qt |
| Consumption Average | 6.4 L/100 km / 15.7 km/l / 37 US mpg / 44.4 Imp mpg |
| Braking 100 km/h - 0 | 36 m/ 118 ft |
| Standing¼Mile | 13.1 sec / 156 km/h / 97 mph |
| Prędkość maksymalna | 169 km/h / 105 mph |