KTM 620 RXC
KTM 620 RXC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 609 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
1998
Pojemność
609 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 620 RXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 609 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHM 40 SD |
| Układ zapłonowy | KDC-CDI |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | WP Widelec teleskopowys, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single chock, napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 - 19 |
| Opona tylna | 140/80 - 17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 940 mm |
|---|---|
| Masa | 139 kg |
| Prędkość maks. | 155 km/h / 96 mph |
Pozostałe dane
| Prędkość maksymalna | 155 km/h / 96 mph |
|---|