KTM 625 SMC
KTM 625 SMC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 625 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51Nm / 5.2 kgf-m / 51.5 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 146 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
625 ccm
Moc maksymalna
55 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
51Nm / 5.2 kgf-m / 51.5 Nm przy 3500 obr./min
Masa
146 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 625 SMC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 625 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR MX-41 |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 51Nm / 5.2 kgf-m / 51.5 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 17 |
| Opona tylna | 160/50 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Masa | 146 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L/ 9.5 L / 2.1 Imp gal |
| Prędkość maks. | 180 km/h / 112 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 275 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 260 mm |
| Prześwit | 290 mm |
| Consumption Average | 5.7 L/100 km / 17.3 km/l / 41 US mpg / 49 Imp mpg |
| Standing1/4Mile | 14.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h / 112 mph |
| Overview | 1000 KM.at |