KTM 625 SXC
KTM 625 SXC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 625 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 32.2 KMprzy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 143 kg.
Lata produkcji
2002-06
Pojemność
625 ccm
Moc maksymalna
32.2 KMprzy 6000 obr./min
Moment obrotowy
45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 3500 obr./min
Masa
143 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 625 SXC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 625 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR MX-41 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 32.2 KMprzy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 48mm WP upside-down fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 143 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L / 2.6 Imp gal |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 295 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 320 mm |