KTM 640 Duke II
KTM 640 Duke II to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 145 kg.
Lata produkcji
2003-04
Moc maksymalna
55 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min
Masa
145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 640 Duke II |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BST 40 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan contactless DC-CDI ignition with advanced system |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, O-ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central chrome-moly steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP - 4054 Roma Top adjuster, napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia regulowane |
| Zawieszenie tylne | Central shock absorber WP IBS with PRO-LEVER linkage to rear- swing-arm with needle bearing |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - ZR17 58H |
| Opona tylna | 160/60 - ZR17 69H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 145 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.3 L / 2.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 162 km/h / 101 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DRBEA |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 30:81, straight cut gears |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 15:24 / 3rd 18:21 / 4th 20:19 / 5th 22:18 |
| Final Drive Ratio | 17:38 |
| FrontWheel Travel | 140 mm |
| RearWheel Travel | 170 mm |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 250 mm |
| GVWR | 350 kg |
| Engine Oil Capacity | 2.2 L / 2.3 US qt / 1.9 Imp qt |
| Standing¼Mile | 12.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 162 km/h / 101 mph |