KTM 640 LC4 Adventure R
KTM 640 LC4 Adventure R to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 49 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 154 kg.
Lata produkcji
2000-01
Moc maksymalna
49 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min
Masa
154 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 640 LC4 Adventure R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder, |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BST 40 |
| Układ zapłonowy | Contactless DC-CDI ignition with digital advanced system, KOKUSAN |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 49 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Central chrome-moly-steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm WP upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 4piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90 - 21 54S Enduro 3 |
| Opona tylna | 140/80 - 18 70R Enduro 3 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 154 kg |
| Zbiornik paliwa | 28 L / 28.0 L / 6.2 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DPR8 EA-9 |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 30:81 |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 15:24 / 3rd 18:21 / 4th 20:19 / 5th 22:18 |
| Final Drive Ratio | 16:40 |
| FrontWheel Travel | 300 mm |
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 320 mm |
| GVWR | 380 kg |
| FuelReserve | 3.8 L / 3.8 L / 0.8 Imp gal |
| Manual | blackbears.ru |