KTM 640 LC4-E Supermoto
KTM 640 LC4-E Supermoto to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 49 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2001-02
Moc maksymalna
49 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 640 LC4-E Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-02 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 zawory na cylinder, |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BST 40 |
| Układ zapłonowy | Contactless DC-CDI ignition with digital advanced system, KOKUSAN |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 49 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52 Nm / 5.3 kgf-m / 52.1 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch 5/8 x 1/4" O-ring |
Podwozie
| Rama | Central chrome-moly-steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm WP upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | Central shock absorber (WP) with PRO-LEVER linkage to rear-Wahacz with needle bearing |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, 4piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 17 |
| Opona tylna | 160/60 - 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 915 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 11L / 11.0 L / 2.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DPR8 EA-9 |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 30:81 |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 15:24 / 3rd 18:21 / 4th 20:19 / 5th 22:18 |
| Final Drive Ratio | 17:42 |
| FrontWheel Travel | 270 mm |
| RearWheel Travel | 300 mm |
| Steering Head Angle | 62.5o |
| Prześwit | 335 mm |
| GVWR | 350 kg |
| FuelReserve | 2.5 L / 2.6 US qt / 2.2 Imp qt |
| Manual | blackbears.ru |