KTM 640 LC4 Enduro
KTM 640 LC4 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer. Moc maksymalna wynosi 55 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 55Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
2003-04
Moc maksymalna
55 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
55Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 640 LC4 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-04 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 valves, engine balancer |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BST 40 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan contactless DC-CDI ignition with advanced system |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 55Nm / 5.6 kgf-m / 55.0 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, O-ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Central chrome-moly steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | White Power – Up Side Down 4357 MXMA fork |
| Zawieszenie tylne | Central shock absorber (WP BAVP3612) with PRO-LEVER linkage to rear- swing-arm with needle bearing |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Zbiornik paliwa | 12L/ 12.1 L / 2.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 168 km/h / 104 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DRBEACPR 8 E |
|---|---|
| Akumulator | 12V 8Ah, maintenance free |
| Primary Drive Ratio | 30:81, straight cut gears |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 15:24 / 3rd 18:21 / 4th 20:19 / 5th 22:18 |
| Final Drive Ratio | 17:38 |
| FrontWheel Travel | 280 mm |
| RearWheel Travel | 320 mm |
| Steering Head Angle | 62o |
| Prześwit | 310mm |
| WetWeight | 158 kg |
| GVWR | 350 / 351 kg |
| Engine Oil Capacity | 2.1 L / 2.2 US qt / 1.8 Imp qt |
| Consumption Average | 4.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 168 km/h / 104 mph |