KTM 660 SMC
KTM 660 SMC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 32.1 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43Nm / 4.4 kgf-m / 69.0 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 131 kg.
Lata produkcji
2003-06
Moc maksymalna
32.1 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
43Nm / 4.4 kgf-m / 69.0 Nm przy 4000 obr./min
Masa
131 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 660 SMC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 102 × 80mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Kehin MX FCR 41 |
| Układ zapłonowy | DC-CDI 4K3 Kokusan contactless |
| Rozrusznik | Nożny & Elektryczny |
| Moc maksymalna | 32.1 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 43Nm / 4.4 kgf-m / 69.0 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, single Rama kołyskowa frame, chormium-molybdenum, powder doated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50 mm WP upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny, swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 - 17 |
| Opona tylna | 169/60 - 17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 910 mm |
|---|---|
| Masa | 131 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 8.7 L / 2.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Wheel base | 1510 mm |
|---|