KTM 690 Duke
KTM 690 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 70 KMprzy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 69.8Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lbprzy 6550 obr./min. Masa: 149.5 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
690 ccm
Moc maksymalna
70 KMprzy 7500 obr./min
Moment obrotowy
69.8Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lbprzy 6550 obr./min
Masa
149.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 102x84.5mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Generation Keihin EMS with EPT (Elektryczny Power Throttle) |
| Układ zapłonowy | Kokusan, DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KMprzy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 69.8Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lbprzy 6550 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC multi-Tarcza wet clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 5/16" |
Podwozie
| Rama | Chromoly Rama kratownicowa, powder-coated, aluminiowa sub frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUpside-down forks, 4357 ROMA |
| Zawieszenie tylne | WPAmortyzator centralny, 4618 with Pro-lever deflector |
| Hamulce przednie | Single320 mm tarcza pływająca, Zaciski radialnely screwed four-piston brake caliper |
| Hamulce tylne | Single240 mm tarcza pływająca, single piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - ZR17 M/C 58W TL |
| Opona tylna | 160/60 - ZR17 M/C 69W TL |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 835mm |
|---|---|
| Masa | 149.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 3.1 Imp gal |
| Prędkość maks. | 202.9 km/h / 126 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel silencer with regulated catalytic converter |
|---|---|
| Engine Oil | Synthetic, 15W-50 |
| Spark Plug | NGK LKAR 8BI - 9 (inside plug)NGK LMAR 7A - 9 (outside plug |
| Akumulator | 12 V / 11.2 Ah |
| Primary Drive Ratio | 36:79 |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 16:28 / 3rd 21:28 / 4th 21:23 / 5th 23:22 / 6th 23:20 |
| Final Drive Ratio | 16:40 |
| Front Rim | Cast aluminiowa wheels 3.5 x 17" |
| Rear Rim | Cast aluminiowa wheels 5.5 x 17" |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Wheel base | 1466 mm |
| Prześwit | 192 mm |
| GVWR | 350 kg |
| Engine Oil Capacity | 1.7 L / 1.8 US qt / 1.5 Imp qt |
| Fuel Reserve | 3.2 L / 3.4 US qt / 2.8 Imp qt |
| Consumption Average | 4.2 L/100 km / 23.9 km/l / 56.2 US mpg / 67.5 Imp mpg |
| Standing1/4Mile | 12.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 202.9 km/h / 126 mph |