KTM 690 Duke
KTM 690 Duke to motocykl naked / street o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 74 Nm / 7.5 kgf-m / 74.0 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2016
Pojemność
690 ccm
Moment obrotowy
74 Nm / 7.5 kgf-m / 74.0 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Duke |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, Throttle Body 50 mm |
| Układ zapłonowy | Contactless controlled fully electronic ignition with digital ignition adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 74 Nm / 7.5 kgf-m / 74.0 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated, antihopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 16:40 |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly steel Rama kratownicowa, aluminiowa powder coated sub-frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Performance Systems Widelec odwrócony USD 4357 |
| Zawieszenie tylne | WP Performance System emulsion with Pro Lever Linkage |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, Brembo 4 piston fixed caliper, Bosch 9M two channel ABS |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper, Bosch 9M two channel, ABS |
| Opona przednia | 120/70 - ZR17 M/C 58W TL |
| Opona tylna | 160/60 - ZR17 M/C 69W TL |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1466 mm / 57.7" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm / 32.9" |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 3.1 Imp gal |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Pressure Lubrication with Two Oil Pumps |
|---|---|
| Spark Plugs | Inside: NGK LKAR9BI-10Outside: NGK LMAR7DI-10 |
| Akumulator | CBTX9-BS 12V, 8.6Ah |
| MaxPower | 74 KM przy 8000 obr./min |
| Gear Ratios | 1st 14:35 / 2nd 16:28 / 3rd 21:28 / 4th 21:23 / 5th 23:22 / 6th 23:20 |
| Primary Drive | 36:79 |
| Front Wheel | 3.50 x 17", cast aluminiowa |
| Rear Wheel | 5.00 x 17", cast aluminiowa |
| Prześwit | 192 mm / 7.55" |
| DryWeight | 148.5 kg |
| Engine Oil Capacity | 1.7 L / 1.8 US qt / 1.5 Imp qt |