KTM 690 Enduro R
KTM 690 Enduro R to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
2013
Pojemność
690 ccm
Moc maksymalna
63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min
Moment obrotowy
65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Enduro R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 102x84.5mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą system, continuous circulation with water pump |
| Układ zapłonowy | Contactless, controlled, fully electronic ignition system with digital ignition timing adjustment |
| Rozrusznik | Elektryczny, Automatyczna decompressor |
| Moc maksymalna | 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC™ Anti-hopping clutch in oil bath / hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, claw shifted |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular space frame made from chrome molybdenum steel, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Suspension4860 D48/26 MA, Ø48 mm |
| Zawieszenie tylne | WP Suspension4618 with, Pro‑Leverlinkage |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Brembo Tarcza brake with two-piston brake caliper, pływająca, ABS |
| Hamulce tylne | Single240 mm Brembo Tarcza brake with single-piston brake caliper, pływająca, ABS |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1504 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Masa | 150 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Primary Gear Ratio | 36:79 |
|---|---|
| Secondary Gear Ratio | 15:45 |
| Steering Head Angle | 63° |
| Prześwit | 280 mm |
| Fuel Reserve | 2.5 L |