KTM 690 Enduro R
KTM 690 Enduro R to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2016-
Pojemność
690 ccm
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 6000 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Enduro R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016- |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 102 x 84.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI, Throttle Body 46 mm |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS with RBW, dual ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 68.1 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 15:45, X-ring, 5/5 x 1/4 |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly steel Rama kratownicowa, powder coated, subframe: self supporting plastic tank |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP-USD, Ø 48 mm |
| Zawieszenie tylne | WP-Amortyzator centralny with Pro-Lever Linkage |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, Brembo 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1504 mm ±15 mm / 59.2" ±0.6 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Pressure Lubrication with two oil pumps |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel silencer |
| Akumulator | 12V, 8.6Ah |
| MaxPower | 67 KM przy 7500 obr./min |
| Primary Drive | 36:79 |
| Front Wheel | 1.85 x 21", spoked wheels with aluminiowa rims |
| Rear Wheel | 5.00 x 17", cast aluminiowa |
| Prześwit | 280 mm |
| DryWeight | 140 kg |