KTM 690 Enduro R
KTM 690 Enduro R to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 73.5 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2019
Pojemność
690 ccm
Moment obrotowy
73.5 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Enduro R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI (throttle body 50 mm) |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS with RBW, double ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 73.5 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | PASC™ slipper clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 16:40 |
Podwozie
| Rama | Chromium-molybdenum-steel Rama kratownicowa, powder coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP USD XPLOR 48 forks |
| Zawieszenie tylne | WP shock absorber with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza, Brembo 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1502 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 910 mm |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Pressure lubrication with 2 oil pumps |
|---|---|
| Układ wydechowy | Stainless steel primary and secondary silencer |
| Akumulator | Lithium Ion 12V 8, 6Ah |
| MaxPower | 72 KM / 54 k, W przy |
| Primary Drive | 36:79 |
| Sub Frame | Self-supporting plastic tank |
| Handlebar | aluminiowa, tapered, Ø 28 / 22 mm |
| Front Wheel | Spoked wheels with aluminiowa rims, 1.85 × 21″ |
| Rear Wheel | Spoked wheels with aluminiowa rims, 2.50 × 18″ |
| Steering Head Angle | 62.3° |
| Prześwit | 270 mm |
| DryWeight | 146 kg |