KTM 690 Rally Replica
KTM 690 Rally Replica to motocykl drogowy o pojemności skokowej 690 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve. Moc maksymalna wynosi 80.2 KM / 59 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 75 Nm / 7.65 kg-m przy 6750 obr./min. Masa: 205 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
690 ccm
Moc maksymalna
80.2 KM / 59 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
75 Nm / 7.65 kg-m przy 6750 obr./min
Masa
205 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 Rally Replica |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve |
|---|---|
| Pojemność | 690 ccm |
| Średnica x skok | 102x80mm |
| Stopień sprężania | 11.7;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 41 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80.2 KM / 59 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 75 Nm / 7.65 kg-m przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Multi-Tarcza hydraulicznaally operated, |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 48mm WP USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WP Amortyzator centralny with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/80 -R21 |
| Opona tylna | 130/80 -R18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 960 mm |
|---|---|
| Masa | 205 kg |
| Zbiornik paliwa | 36 L / 9.5 gal |
Pozostałe dane
| Wheel base | 1535 mm |
|---|---|
| Prześwit | 320 mm |