KTM 690 SMC
KTM 690 SMC to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve. Moc maksymalna wynosi 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min. Masa: 139.5 kg.
Lata produkcji
2010-11
Moc maksymalna
63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min
Moment obrotowy
65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min
Masa
139.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | KTM 690 SMC |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010-11 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. SOHC, 4 Valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 102x80mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Generation Keihin EMS with EPT (Elektryczny Power Throttle) |
| Układ zapłonowy | Kokusan, DC-CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM / 46.k, Wprzy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65Nm / 47.9 ft-lbprzy 6550 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC multi-Tarcza wet clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-ring Łańcuch 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Chromoly Rama kratownicowa, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP48mm Upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | WPAmortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single240mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 -ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 ± 15 mm / 58.27 ± 0.59 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 139.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 3.1 gal |
Pozostałe dane
| Lubrication Pressure | Lubrication with 2 oil pumps |
|---|---|
| Engine Oil | Motorex, fully synthetic, SAE 10W-60 |
| Akumulator | 12 V 8.6 Ah |
| Rims Front | Spoked wheels with aluminiowa rims 3, 5 x 17" |
| Rims Rear | Spoked wheels with aluminiowa rims 5 x 17" |
| Steering Head Angle | 63° |
| Prześwit | 290 mm |
| Reviews | 1000 KM/Review |